Kontakt

Skontaktuj się z nami
w razie pytań lub wątpliwości.

(12) 429 71 70

692 474 322

Wyślij wiadomość

Dostawa i odbiór

Przed odbiorem osobistym prosimy telefonicznie potwierdzić dostępność produktów.

Najczęściej kupowane

Ostatnio oglądane

Pompka elektryczna Quick-Fill na baterie INTEX 68638

belbe
31,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie.

DOSTAWA OD: 15,00 zł

Pompka elektryczna Quick-Fill na baterie INTEX 68638

Chcesz spędzić czas z rodziną nad wodą, ale przez większość dnia pompujesz materace i pontony? Masz w domu pompkę elektryczną, ale nie możesz jej wykorzystać, bo podczas pracy musi być podłączona do prądu? Pompka Quick-Fill na baterie rozwiąże Twoje problemy.

Ponieważ urządzenie działa na baterie, możesz zabrać je gdzie tylko zechcesz. Nie jesteś już uzależniony od bliskości kontaktu. Ta pompka świetnie sprawdza się podczas wakacyjnych wyjazdów czy biwaków, kiedy nie zawsze masz możliwość podłączenia jej do prądu.

Do przedmiotu dołączono trzy końcówki, które pasują do wszystkich nadmuchiwanych przedmiotów. Dzięki temu nie musisz kupować różnych urządzeń – pompka Quick-Fill poradzi sobie z napełnieniem powietrzem wszystkiego, co zechcesz.

Pompka jest łatwa do przenoszenia – ma wygodną rączkę, ale także jest wyjątkowo wydajna. W porównaniu do poprzedniej wersji, produkt może pompować do 24 procent więcej powietrza. Szybciej uporasz się z napompowaniem wszystkich potrzebnych Ci przedmiotów.

Nie musisz bać się o bezpieczeństwo siebie i swoich bliskich. Pompka posiada certyfikat CE, dzięki któremu możesz być pewny, że posługujesz się sprawdzonym sprzętem.

Dane techniczne:
Producent Intex
Nr katalogowy 68638
Zasilanie 6 x C (R14)
Waga 1,10 kg
Wymienne końcówki , 3

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
')