Kontakt

Skontaktuj się z nami
w razie pytań lub wątpliwości.

(12) 429 71 70

692 474 322

Wyślij wiadomość

Dostawa i odbiór

Przed odbiorem osobistym prosimy telefonicznie potwierdzić dostępność produktów.

Ostatnio oglądane

Lista produktów

 • 539,00 zł
 • OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ BERDSEN 68W

  OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ BERDSEN 68W

  Optymalna wilgotność powietrza w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 60%. Zbyt duży poziom wilgotności to jednak problem pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach, szczególnie jesienią, kiedy w pomieszczeniach wietrzy się mniej. Jakie są tego skutki? Nieprzyjemny zapach, grzyby, pleśnie, drobnoustroje, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Zbyt duża wilgoć w pomieszczeniach sprzyja nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii i wirusów, które mogą powodować poważne choroby. Najlepszym

  138,00 zł Dostępność
 • OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ BERDSEN 98W

  OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ BERDSEN 98W

  Osuszacz powietrza dba o odpowiednią regulację poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniach, tworząc w ten sposób zdrowe i czyste środowisko wewnętrzne. Regularne używanie pochłaniacza zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu, pozwala na usunięcie nieprzyjemnego zapachu wilgoci oraz zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala tym samym zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak: alergia, astma oraz reumatyzm.

  279,00 zł
 • OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ BERDSEN BR88W

  OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ BERDSEN BR88W

  Osuszacz działa na bazie technologii Peltiera. Poprzez brak kompresora charakteryzuje się małą wagą i cichym trybem pracy. Idealny do pralni, spiżarni i piwnic. Ze względu na niewielkie wymiary umieszczany także w garderobie, szafach i szafkach kuchennych. Dzięki detektorowi poziomu wody pochłaniacz wyłączy się gdy zbiornik na wodę będzie pełny. Zasygnalizuje to również lampka kontrolna która zmieni kolor z zielonego na czerwony.

  189,00 zł
 • OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ WILGOCI BERDSEN 70B/W CZARNY/BIAŁY

  OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ WILGOCI BERDSEN 70B/W CZARNY/BIAŁY

  Zaletą osuszacza Berdsen BR – 70 jest prosta, klasyczna obudowa. Pojemność zbiornika wynosi 500 ml – po osiągnięciu tej granicy kolor diody zmieni się z niebieskiego na czerwony, by poinformować Cię o konieczności opróżnienia go. Dzięki niedużym gabarytom z łatwością przeniesiesz go w dowolne miejsce i ukryjesz w dyskretnym miejscu. Doskonale nadaje się do małych pomieszczeń, takich jak spiżarnia i piwnica o nadmiernym poziomie wilgoci.

  169,00 zł
 • OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ WILGOCI BERDSEN 72W

  OSUSZACZ POWIETRZA POCHŁANIACZ WILGOCI BERDSEN 72W

  Prezentowany osuszacz powietrza marki Berdsen działa na bazie technologii Peltiera, która skutecznie skrapla wilgoć unoszącą się w powietrzu. Jest prosty w obsłudze, a ze względu na swoją zgrabną formę i nieduży gabaryt zmieści się do szafy, garderoby, spiżarni i innych niedużych przestrzeni. Urządzenie pracuje dyskretnie i cicho. Jest odpowiednio wydajne i energooszczędne. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 650 ml, a czuły detektor poziomu wody poinformuje Cię za pomocą diody o konieczności jeg

  179,00 zł Dostępność
1
')