Kontakt

Skontaktuj się z nami
w razie pytań lub wątpliwości.

(12) 429 71 70

692 474 322

Wyślij wiadomość

Dostawa i odbiór

Przed odbiorem osobistym prosimy telefonicznie potwierdzić dostępność produktów.

Ostatnio oglądane

Lista produktów

 • CYMBERGAJ AIR HOCKEY STÓŁ do HOKEJ NS-425

  CYMBERGAJ AIR HOCKEY STÓŁ do HOKEJ NS-425

  Air Hockey zapewni Ci emocje lepsze niż na boisku! Jeśli lubisz rywalizację i szybką akcję, to masz szansę pokazać swoje możliwości. Zaproś kolegę do gry, a okaże się, kto ma lepszy refleks i potrafi wytrzymać niesamowite tempo tej wciągającej gry. Hokej stołowy pochłonie Was na długie godziny!

  349,00 zł Dostępność
 • CYMBERGAJ AIR HOCKEY STÓŁ do HOKEJ NS-427

  CYMBERGAJ AIR HOCKEY STÓŁ do HOKEJ NS-427

  Air Hockey przeniesie Cię w świat sportowych wrażeń! To dla fanów gier zręcznościowych i aktywnej rywalizacji świetna okazja, aby w każdej chwili rozegrać dynamiczny i pełen emocji mecz. Wystarczy partner do gry i... dużo wolnego czasu, bo Air Hockey potrafi wciągnąć na wiele godzin!

  289,00 zł Dostępność
 • CYMBERGAJ AIR HOCKEY STÓŁ do HOKEJ NS-428

  CYMBERGAJ AIR HOCKEY STÓŁ do HOKEJ NS-428

  Air Hockey zapewni Ci emocje lepsze niż na boisku! Jeśli lubisz rywalizację i szybką akcję, to masz szansę pokazać swoje możliwości. Zaproś kolegę do gry, a okaże się, kto ma lepszy refleks i potrafi wytrzymać niesamowite tempo tej wciągającej gry. Hokej stołowy pochłonie Was na długie godziny!

  249,00 zł Dostępność
 • PIŁKARZYKI 18 STOŁOWE PIŁKA NOŻNA NS-435

  PIŁKARZYKI 18 STOŁOWE PIŁKA NOŻNA NS-435

  Mini Piłkarzyki NS - 435 Możesz zabrać je ze sobą wszędzie, gdzie zechcesz. Wystarczy znaleźć chętnego partnera do gry (a takich będzie wielu, więc będą musieli ustawić się w kolejce :) i wciągnąć się w wir piłkarskich rozgrywek. Solidna obudowa stołu wytrzyma najbardziej waleczne zmagania – bez obaw możesz strzelać finezyjne gole. Wygodne prowadnice, na których zamontowano piłkarzy, zrobiono ze stali i zabezpieczono gumowymi zaślepkami, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas dynamiczn

  59,00 zł
 • PIŁKARZYKI STOŁOWE PIŁKA NOŻNA NEOSPORT 401

  PIŁKARZYKI STOŁOWE PIŁKA NOŻNA NEOSPORT 401

  Piłkarzyki NS 401 to jakość, która mówi sama za siebie. Stół jest zbudowany tak, aby zapewnić graczom maksymalną stabilność i bezpieczeństwo. Dbają o to zarówno wytrzymała płyta MDF, jak i solidna, mocna konstrukcja, wspierana przez wzmocnienia i poprzeczki zamontowane przy nogach i od spodu stołu. Klasyczne wzornictwo – odporny laminat do złudzenia przypominający jasne, naturalne drewno – dodaje stołowi NS 401 przyjemnego wyglądu. Na energiczną grę pozwalają także niezawodne prowadnice, wykona

  280,00 zł Dostępność
 • PIŁKARZYKI STOŁOWE PIŁKA NOŻNA NEOSPORT 406

  PIŁKARZYKI STOŁOWE PIŁKA NOŻNA NEOSPORT 406

  NS 406 to stabilny stół o designerskim wyglądzie. Jest zaprojektowany tak, aby gra w piłkarzyki mogła być maksymalnie dynamiczna, a przy tym bezpieczna. Dzięki mocnej płycie MDF, odpornemu laminatowi z piłkarską grafiką i wzmocnionym nogom rozegrasz niejeden emocjonujący, dynamiczny mecz.

  209,00 zł Dostępność
 • PIŁKARZYKI STOŁOWE PIŁKA NOŻNA NEOSPORT 408

  PIŁKARZYKI STOŁOWE PIŁKA NOŻNA NEOSPORT 408

  Przedstawiamy kultowe piłkarzyki Neo-Sport 408 – stół do popularnej gry niemający sobie równych pod względem wyglądu i stabilności konstrukcji. Masz przed sobą model, który łączy ponadczasowość z atrakcyjnym designem i jakością wykonania.

  280,00 zł Dostępność
 • STÓŁ BILARDOWY + AKCESORIA NS-429

  STÓŁ BILARDOWY + AKCESORIA NS-429

  Kompaktowa wersja klasycznego bilarda pozwala na rozgrywanie meczy i turniejów dosłownie wszędzie. W domu to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z rodzicami, a do gry mogą przyłączyć się koledzy dziecka. A poza domem? Deszczowa pogoda na wakacyjnym wyjeździe nie będzie już przeszkodą, aby świetnie się bawić.

  129,00 zł Dostępność
 • Stół bilardowy duży zestaw NS-438

  Stół bilardowy duży zestaw NS-438

  Dzięki profesjonalnemu stołowi NS-438 we własnym domu poczujesz klimat pubu lub klubu bilardowego. Grasz, kiedy chcesz, bo odpowiedni sprzęt masz zawsze pod ręką. Model NS-438 rozstawisz raz-dwa i równie łatwo przeniesiesz go z miejsca na miejsce. Stół jest zadziwiająco lekki, biorąc pod uwagę jego nadzwyczajną wytrzymałość i stabilność całej budowy. W niczym nie ustępuje masywnym, dużym stołom bilardowym, jakie można spotkać w klubach, co daje mu wyjątkową przewagę. W zestawie otrzymujesz też

  429,00 zł Dostępność
 • Stół do gry w bilard duży NS-466

  Stół do gry w bilard duży NS-466

  Model NS 466 rozstawisz szybko i bez problemu. Stół stoi pewnie i stabilnie, dzięki czemu dzieciaki mogą skupić się na przyjemności z grania. W komplecie otrzymujesz pełen zestaw akcesoriów, czyli 2 kije, 16 bil, trójkąt, kredę bilardową i szczotkę do czyszcenia. Słowem, pełen profesjonalizm! W sam raz do wyszkolenia młodego mistrza bilarda.

  339,00 zł Dostępność
1
')